screen-shot-2016-09-25-at-23-04-25

 

reklamcılık nedir ? ne iş yapar bu reklamcı ? bu sorunun günümüzde, insanların kafalarını halen daha karıştırabileceği düşüncesinden yola çıkarak, ajansımı & reklamcılığın aslında ne olup ne olmadığını anlatmaya çalışmaktan vazgeçmiyorum. hem uluslararası hem de yerel markalara hizmet veren ajansımız bugüne kadar farklı sektörlerdeki müşterilerimize çok sayıda reklam kampanyasına imza attı. uluslararası reklam & tasarım süreçlerini izleyerek, bunları kendi ilkelerimiz & yerel şartlarıda göz önünde bulundurarak birbiri içerisinde erittik. her zaman yaratıcı düşüncenin arkasında olduğumuz bilincinden vazgeçmedik. günümüzün farklılaşan istek & ölçütlerine göre kendini devamlı yenileyen, profesyonelleşen marka anlayışı ile birlikte tasarım kriterlerinden ödün vermeyen bir ajans olmaya devam ediyoruz. "farklı düşünme merkezi* konseptiyle yeni bir çalışma disiplinine imza atan ajansımız "egemen tok design factory" markası ile birlikte de hızını daha da arttırdı.

genel bir bakışta çeyrek asırı geride bırakan bir ajans olma yolunda, dönüp baktığımız her işimiz bizim gurur kaynağımız. reklamcılık yakın tarihte bir meslek olmaktan çok, bir fikir olarak bile aykırı olmasına karşı bu başarı hikayesi "30" yıl önce başladı. her başarının temelinde olan kriter olarak gördüğümüz herkesin yapmadığını yapmak belki de bu yolun en iyi kılavuzu oldu bize.

kurumsal anlamda sonu olmayan tasarım yolculuğunda, her daim bildiğimiz işi, en iyi şekilde sonuçlandıracağız. teşekkürler.

 

egemen tok

ajans başkanı 

 

Bize Ulaşın